Erdészeti Igazgatóság


A térképhez javasolt böngésző:
Google Chrome, vagy Mozilla FireFox.


Helyi kapcsolatok





Intranet
Szakterületek > Erdészeti Igazgatóság > Szakterületek > Erdészeti szakszemélyzetnek > Továbbképzések és vizsgák
Betűméret növeléseBetűméret csökkentése
Továbbkézési eredmények
2015.05.07. csütörtök

Tájékoztatom a szakszemélyzetet, hogy az erdőgazdálkodást és az erdészeti szakirányítást érintő hatályos jogszabályokról és azok alkalmazásáról szóló általános továbbképzés tananyagából megtartott vizsgán az alábbi táblázatban szereplő személyek tettek sikeres vizsgát.

Vizsga helyszíne: 1055 Budapest, Kossuth Lajos tér 11.
Ideje: 2015. április 29.

A vizsga teljesítéséről az erdészeti hatóság tanúsítványt állít ki, melyet az érintettek részére postán küld ki.

A sikertelen vizsgákról tájékoztató levélben értesítem az érintetteket.

Budapest, 2015. május 7. 

Wisnovszky Károly
igazgató

Jogosult erdészeti szakszemélyzeti vizsgán sikeres vizsgát tett személyek névsora 2015. április 28-29


Szakszemély neve Helység

Antal Gábor

Gyöngyös

Antal János

Görgeteg

Aranyos Péter

Jánosháza

Babos Tibor

Nyíregyháza

Baráth Márk

Kecskemét

Bátky Dániel

Nyírlugos

Bertha Péter

Vasvár

Bocskor Dániel

Bázakerettye

Bognár Lajos

Tanakajd

Borsos Zoltán

Szombathely

Csányi Katalin

Nagykálló

Csapó Tamás

Nádasd

Cséve Norbert Roland

Nárai

Dr. Czimber Kornél

Kőszeg

Dékány Béla

Túrkeve

Dolgos József

Körmend

Domján Marcell

Zalaegerszeg

Egresi Miklós

Nyírcsászári

Fónagy Albert

Nagyvisnyó

Horváth Mihály Attila

Szeremle

Hudácskó Ferenc

Nyíracsád

Kardos Bendegúz Gábor

Gárdony

Kaszás Orsolya

Ajka

Kelecsényi Szilárd

Sopron

Kicsák László Róbert

Nyírcsaholy

Kiss Levente

Alsószölnök

Kiss Tibor

Szombathely

Kleer Tamás

Polgárdi

Kökény Gergely

Sopron

Kulcsár László

Varászló

Kun József Szilveszter

Jakabszállás

László Attila

Szalafő

Lép Gyula

Szászvár

Ligeti Dániel

Ászár

Linter Tibor

Iván

Lóth József

Mezőörs

Lovász Ágnes

Eger

Lőcse Norbert

Harsány

Lukács Viktória Katalin

Oltárc

Maczinkó László

Nagyatád

Májné Nánási Katalin

Kaposmérő

Matos József Máté

Kalocsa

Mercs János Aurél

Nyíradony

Muzslai János

Soltvadkert

Nagy Norbert Ferenc

Besenyőtelek

Nagy Sándor

Békés

Nagy Zsolt

Magyarszecsőd

Németh Henrik

Zalaszentjakab

Neukum Tamás

Székesfehérvár

Papp Attila

Baja

Papp Szabolcs István

Dejtár

Perlaki Zoltán

Gyula

Pintér Bálint

Bakonycsernye

Rózsa Csilla

Budapest

Stefanich Péter

Szatta

Szabó Endre

Tatabánya

Szabó Gábor

Csongrád

Szabó Kristóf

Szántód

Szécsi Dániel Mihály

Nyírpazony

Szokolai Attila Krisztián

Veszprém

Tóth András

Magyarszecsőd

Tóth Balázs

Rábapatona

Tóth Péter

Répcelak

Tratnyek Tamás

Vízvár

Varga Csilla

Bicske

Vécsei István

Nyíregyháza

Verhás László

Balatonföldvár

Vig István

Pusztaszemes

Vissi Géza

Sopron

Zigó István

Tata


Eseménynaptár