Erdészeti Igazgatóság


A térképhez javasolt böngésző:
Google Chrome, vagy Mozilla FireFox.


Helyi kapcsolatok





Intranet
Szakterületek > Erdészeti Igazgatóság > Szakterületek > Erdészeti szakszemélyzetnek
Betűméret növeléseBetűméret csökkentése
Szakszemélyzet továbbkézési helyszinek és időpontok
2014.11.04. kedd

Tájékoztatom a szakszemélyzetet, hogy az erdőgazdálkodást és az erdészeti szakirányítást érintő hatályos jogszabályokról és azok alkalmazásáról szóló általános továbbképzés tananyagából megtartott vizsgán az alábbi felsorolásban szereplő személyek tettek sikeres vizsgát.

Vizsga helyszíne: 1118 Budapest XI. ker. Budaörsi út 141-145.

Ideje: 2014. október 22.

A vizsga teljesítéséről az erdészeti hatóság tanúsítványt állít ki, melyet az érintettek részére postán küld ki.

A sikertelen vizsgákról tájékoztató levélben értesítem az érintetteket.

Budapest, 2014. november 4.

Wisnovszky Károly
igazgató


A sikeresen vizsgázott szakszemélyek listája:

Szakszemélyzet neve

Lakhely

Andrásevits Zoltán

Balatonkeresztúr

Barna Péter

Kiskunhalas

Begovácz Zoltán

Keszü

Bodonczi László

Szombathely

Bognár Richárd

Egerág

Bozsik Máté

Szentistván

Csernavölgyi András

Nagymányok

Csikós Béla Gábor

Tázlár

Csofcsics László

Jánoshalma

Czimer Zsolt

Parád

Darvas Tamás

Miskolc

Dávid Gábor

Pálháza

Fehér Csaba

Berzence

Fehérvári Márton

Dombóvár

Fintha Gábor

Szada

Fiskovics Zsolt

Szeged

Fodor Gábor

Kecskemét

Fülöp Dániel

Szatymaz

Fülöp Tamás

Somogysárd

Gémesi Gábor

Nagykanizsa

Gergán Szabolcs

Letenye

Gulyásné Kaleta Márta

Recsk

Gyetvai Zoltán

Szentdomonkos

Győrvári Attila

Bocfölde

Hajas Krisztián

Magyaregregy

Hájzlinger István

Bugac

Hegyesi Márk Christopher

Budapest 22. ker.

Homoki Mihály

Mogyoród

ifj. Homolya Károly

Vácszentlászló

Illés Krisztián

Csabrendek

Jagicza Attila

Zalacsány

Kalcsú Zoltán

Zalaegerszeg

Káldi György

Isaszeg

Kaló Imre

Eger

Kerekes Viktor

Ófalu

Keszei István

Veszprém

Kincses Miklós Imre

Pécs

Kiss Erika Julianna

Porrogszentpál

Kripóczki Ádám

Kecskemét

Krőnung Levente

Cserkút

Kulcsár Balázs

Sümeg

Máté András

Böhönye

Mester Zsuzsanna

Budapest 10. ker.

Miszlai László

Elek

Mocsinka Tibor

Székesfehérvár

Nagy Mátyás

Balatonszárszó

Németh Gábor

Pécs

Nyerges Tibor

Kiskunhalas

Olasz Gábor

Füzesgyarmat

Olé Gábor

Helvécia

Orosz Zoltán László

Vilyvitány

Dr. Páll Miklós

Nagykanizsa

Panyor Diána

Pitvaros

Peller Csaba

Pilisvörösvár

Repka Gábor

Nagyhuta

Rohonczi Adorján

Dunaújváros

Sipos Máté

Szentdomonkos

Stefanek Zoltán

Kecskemét

Szartórisz Gyula

Lucfalva

Szily Attila

Hosszúhetény

Szobonya János

Radostyán

Tasi Lilla

Lakitelek

Tóth Árpád

Fonyód

Tóth Csaba

Kiskunfélegyháza

Tóth Gergely

Pápakovácsi

Tóth Károly Barnabás

Pécs

Tóth Viktor

Golob

Tőkey József

Szalonna

Trávnyik Tibor

Rád

Videmann Péter

Győr



Eseménynaptár